Mokytojai

 

Eil. Nr.

Mokytojas(a)

Kvalifikacinė kategorija

Pareigos;  dėstomas dalykas

1.

Abudauskaitė Vaida

Mokytoja Matematika

2.

Asauskienė Danutė

Profesijos mokytoja metodininkė Ekonomika; Verslo vadyba; Įmonės ekonomika; Rinkodara; Buhalterinė apskaita

3.

Bagdonas Darius

Vyresnysis mokytojas Kūno kultūra, Bendroji kūno kultūra

4.

Balzarienė Edita

Profesijos mokytoja metodininkė Informacinės technologijos

5.

Bukauskienė Elena

Profesijos mokytoja Etika; Dailė; Vairuotojo darbo psichologija ir etika; Profesinė etika
6. Marcinkevičiūtė Rūta Vyresnioji mokytoja Informacinės technologijos

7.

Enčerys Albinas

Mokytojas metodininkas Geografija

8.

Jazdauskienė Birutė

Mokytoja Šokis
9. Koba Deivis Vyresnysis mokytojas Kūno kultūra

10.

Juškienė Berita

Vyresnioji mokytoja Socialinė pedagogė; Fizika

11.

Katilienė Aurelija

Profesijos mokytoja metodininkė Serviravimo pagrindai; Lankytojų aptarnavimas; Maisto ruošimo technologija; Gėrimų mišiniai, kokteiliai; Patiekalų ruošimas; Mitybos fiziologija; Apskaita ir kalkuliacija; Viešbučio darbo organizavimas

12.

Kisielienė Liubovė

Mokytoja metodininkė Matematika

13.

Krikščikas Vytautas

Profesijos vyresnysis mokytojas Darbuotojų sauga ir sveikata; Civilinė sauga; Bendroji elektrotechnika; Braižyba; Statybinė braižyba; Techninė braižyba; Tolerancijos ir techniniai matavimai

14.

Poška Justas Mokytojas Chemija

15.

Šarkuvienė Danguolė

Mokytoja Tikyba

16.

Kveselienė Jovita

Vyresnioji mokytoja Anglų kalba, Istorija

17.

Petkus Andrius

Profesijos mokytojas Automobilių remontas; Medžiagų mokslas ir šaltkalvystė

18.

Lapkauskienė Silva

Vyresnioji  mokytoja Biologija

19.

Lapkauskas Leonas

Profesijos mokytojas Automobilių varikliai; Automobilių transmisija; Mašinų taisymas; Detalių remontas; Mašinų priežiūra; Mašinų diagnostika

20.

Laurinaitis Virginijus

Profesijos mokytojas metodininkas Automobilių konstrukcinės medžiagos; Kelių eismo taisyklės; Kelių transporto informavimo priemonės; Automobilių ir autotraukinių sandara; Muitinės procedūros; KET / SEP

21.

Norkus Arvydas

Profesijos mokytojas Automobilių diagnostika

22.

Matulaitė Rasa

Vyresnioji mokytoja Anglų kalba; Specialybės anglų kalba

23.

Minialgienė Ilona

Profesijos mokytoja Ekonomika

24.

Naujokaitienė Zita

Vyresnioji profesijos mokytoja Maisto ruošimo technologija; Pobūvių priėmimas; Maisto prekių mokslas; Sveikos mitybos pagrindai; Profesinė etika

25.

Navickienė Violeta

Mokytoja metodininkė Lietuvių kalba ir literatūra

26.

Juodienė Rasa

Profesijos mokytoja Teisės pagrindai

27.

Petkutė Simona Profesijos mokytoja Profesinio mokymo skyriaus vedėja; Ekonomika

28.

Petroševičienė Ilona

Vyresnioji mokytoja Lietuvių kalba ir literatūra

29.

Kauneckienė Rūta Mokytoja metodininkė Biologija

30.

Sakalauskienė Sigita

Vyresnioji mokytoja Direktoriaus pavaduotoja ugdymui; Anglų kalba

31.

Urbonas Arvydas

Profesijos mokytojas Bendroji elektrotechnika

32.

Drungėlienė Vilma Mokytoja Matematika
33. Kubilinskienė Sigutė Vyresnioji mokytoja Vokiečių kalba; Rusų kalba

34.

Žeižienė Jovita

Mokytoja metodininkė Gimnazijos skyriaus vedėja; Lietuvių kalba ir literatūra

35.

Krivickas Ričardas

Mokytojas metodininkas Muzika

 

Grupių vadovai

Eil. Nr. Mokytojas (-a) Auklėjamoji klasė
1.

Vaida Abudauskaitė

I gimnazijos klasė
2.

Lina Afanasjevienė

II gimnazijos klasė
3.
Ilona Minialgienė 1AM-2016
4.
Violeta Navickienė 1TVE-2016
5.
Violeta Navickienė 1AKv-2016
6.
Zita Naujokaitienė 1V-2016
7.
Zita Naujokaitienė 1PB-2016
8.
Lina Afanasjevienė 2AKv-2015
9.

Elena Bukauskienė

2AM1-2015
10.

Elena Bukauskienė

2AM2-2015
11.

Aurelija Katilienė

2V-2015
12.

Lina Afanasjevienė

2TVE-2015
13.

Deivis Koba

3TVE-2014
14.

Rasa Matulaitė

3AM-2014
15.

Jovita Kveselienė

3V-2014
16.
Darius Bagdonas 3AKv-2014
17.
Danutė Asauskienė AK-2016
18.
Andrius Petkus MKV-2016
19.
Lina Afanasjevienė V-2016

Mūsų facebook puslapis

FB pageplugin test

Pamokų laikas

  • Pirmadienis - penktadienis
  • 1. 8:00 - 8:45
    2. 8:55 - 9:40
    3. 9:50 - 10:35
    4. 10:45 - 11:30
  • Pietų pertrauka
  • 5. 12:00 - 12:45
    6. 12:55 - 13:40
    7. 13:50 - 14:35
    8. 14:45 - 15:30
    9. 15:35 - 16:20

Mūsų draugai

  • cvkaunas
  • http://www.egzaminai.lt/naujienos/
  • http://www.smpf.lt/europass/epp
  • Švietimo informacinių technologijų centras
  • Švietimo ir mokslo ministerija
  • Ugdymo plėtotės centras
  • Vivateco
  • VšĮ Švietimo tinklas
  • webtau

Archyvas